DIGI CZ

DIGI CZ

DIGI CZ je přední český operátor satelitního televizního vysílání, který na českém trhu působí od roku 2006 pod obchodní značkou DIGI TV a od října 2015 pod obchodní značkou Nová DIGI TV. V dubnu 2015 operátora DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP od rumunské společnosti RCS&RDS. DIGI CZ si udržuje silnou pozici na poli digitálního vysílání zejména stabilní cenovou politikou, širokou nabídkou a exkluzivními programy. DIGI CZ je jediným čistě českým satelitním, internetovým a mobilním operátorem na trhu.

Do nabídky služeb LAMA ENERGY GROUP pro koncové zákazníky patří i připojení k internetu, mobilní volání a přenos dat. Tyto služby poskytuje společnost DIGI CZ, která provozuje též placenou satelitní televizi Nová DIGI TV a internetovou televizi DIGI2GO. Pro nabídku GSM služeb se používá obchodní značka LAMA mobile.

DIGI CZ je silně orientována na zákazníka a jeho potřeby. Nabízí různé druhy GSM tarifů i variant připojení k internetu prostřednictvím vícero prodejních kanálů. Na českém trhu prosazuje principy výhodné pro spotřebitele, mezi nimi tarifikaci po sekundách od první vteřiny hovoru. 

Více informací naleznete na stránkách DIGI CZ.