Aktuality

Terminál Wildhorse pouze 6 měsíců před dokončením

6. 3. 2020

Projekt výstavby ropného terminálu Wildhorse (Cushing, Oklahoma, U.S.) se dostal do konečné fáze výstavby.

Číst více

Výstavba terminálu Wildhorse pokračuje

8. 8. 2019

Projekt výstavby ropného terminálu Wildhorse v hodnotě přesahující 200 milionů USD ve spolupráci s kanadskou skupinou KEYERA úspěšně pokračuje a do jeho dokončení zbývá jen 12 měsíců.

Číst více

Otevření stálé kanceláře v Mongolsku

14. 5. 2019

V květnu byla otevřena stálá kancelář LAMA ENERGY GROUP v Mongolsku. Působí zde dceřiná společnost LAMA INVESTMENTS MONGOLIA LLC, jež tímto navazuje na zahájení projektu geologického průzkumu a mapování průzkumných licencí získaných v tendrech pořádaných vládní agenturou Mongolska (MRPAM).

Číst více

Oznámení o uveřejnění projektu přeměny a upozornění pro věřitele na jejich práva

1. 5. 2017

LAMA ENERGY GROUP s.r.o., tímto níže uveřejňuje v souvislosti s procesem realizace změny právní formy společnosti ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost v souladu s §33a odst. 4 a §362 zákona č. 125/2008 Sb., o přeměnách obchodních společností a družstev, projekt změny právní formy a upozornění pro věřitele společnosti na jejich práva.

Číst více

LAMA ENERGY GROUP se rozšířila o operátora LIVE Telecom

7. 2. 2017

Holding LAMA ENERGY GROUP, majitel společnosti DIGI CZ s.r.o., získal dne 7. 2. 2017 stoprocentní podíl v telekomunikačním operátorovi LIVE Telecom, s. r. o., který se věnuje zejména poskytování hlasových a datových služeb na pevných linkách.

Číst více

LAMA ENERGY GROUP prodala část kanadských aktiv

1. 5. 2016

Skupina LAMA ENERGY GROUP oznamuje, že 1. 5. 2016 podepsala její kanadská dceřiná společnost PETROLAMA ENERGY CANADA Inc. smlouvu se společností Secure Energy Services Inc. na prodej některých svých aktiv (zejména terminálu na úpravu surové ropy v provincii Saskatchewan a souvisejících zásob). Celkový výnos z této transakce dosáhne přibližně 63 milionů CAD (kanadských dolarů). Vypořádání transakce proběhne v průběhu května 2016.

Číst více

Všechny články načteny