Portfolio

Energetika a teplárenství

Obsluhujeme stovky zákazníků v oblasti obchodu, průmyslu a služeb - od nemocnic a městských úřadů až po teplárny a velké podniky. Vždy uplatňujeme individuální přístup, protože jedině tak dokážeme plně uspokojit potřeby širokého spektra našich odběratelů zemního plynu a elektřiny. Tyto komodity dodáváme i domácnostem.

Těžba ropy a plynu

Těžba zemního plynu a vlastní zemní plyn představuje významnou část našich dodávek zákazníkům LAMA energy. Jsme jedním ze dvou subjektů na českém trhu, který dodává zákazníkům vlastní komoditu vytěženou v ČR.

Telekomunikace a nová média

Do portfolia LAMA ENERGY GROUP patří společnost Telly, která zastřešuje aktivity v oblasti telekomunikací a nových médií. Nabízí koncovým zákazníkům služby operátora placené televize, poskytuje internetové připojení, pevné volání přes internet a zprostředkovává mobilní volání a přenos dat - to vše pod značkami Telly a LAMA mobile.

Geologický průzkum

Známe dokonale podmínky pro těžbu zemního plynu a ropy z ložisek v geologicky náročném regionu jižní Moravy.

Průmyslová výroba

Zabýváme se průmyslovou výrobou polykarbonátových kabin pro vysokozdvižné vozíky a terénní čtyřkolky.

Obchod s ropnými komoditami

Dodáváme ropné produkty firmám v regionech střední a západní Evropy. V rámci LAMA ENERGY GROUP se obchodováním s ropnými produkty zabývají firma Petr Lamich - LAMA, LAMA TRADE.

Energeticky úsporná řešení

Dodáváme přesná energeticky úsporná opatření, která spoří energie, provozní náklady a snižují CO2. Postavíme vám váš vlastní zdroj elektrické energie.

Ruční výroba

Zaměřujeme se na lehkou výrobu, autodopravu, balení, sorting, náhradní plnění a mnoho dalších činností.